O mnie

Moje zdjęcie
Rybnik, śląskie, Poland
Tworzenie jest moją pasją i rehabilitacją. Pozwala mi oderwać się od szarej rzeczywistości i wnieść światło w moje gasnące oczy. Ostatnio skupiam się na kulinariach i szydełkowaniu.

czwartek, 25 października 2012

STO LAT na schodkach


Zdjęcia dzisiaj są beznadziejne, ale nie potrafię zrobić innych przy tej pogodzie.
Kartka zrobiona jest według kursu na blogu CraftFun. Zmieniłam tylko trochę proporcje i kartka wyszła większa.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie #9 - kurs na kartkę schodkową.


Kartka jest w kolorach: granat, żółty, szary. Zgłaszam ją więc na wyzwanie kolorystyczne Anniko na Diabelskim Młynie.



Kartkę ozdobiłam dużą ilością szarych perełek w płynie.


Poza tym praca zawiera chorągiewki. Kwalifikuje się zatem na  wyzwanie nr 13 - Chorągiewki na blogu Scrapek.pl.




Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

wtorek, 23 października 2012

Boże Narodzenie według mapki


Kartkę zrobiłam na bazie tyłu papieru Gwiazda Betlejemska ze scrap.com.pl. Te paseczki są w kolorach nieodparcie kojarzących się z Bożym Narodzeniem.
Dodałam wstążeczkę, serwetkę, quillingową śnieżynkę i embossingowane na gorąco gwiazdeczki.
Napis pochodzi od nieocenionej Jolagg.


Śnieżynkę zrobiłam zainspirowana pokazem Alicji na Craftshow 2012 w Krakowie. Dziękuję bardzo za pokaz i wiele cennych uwag i wskazówek.

Kartka powstała na Wyzwanie # 25 na blogu scrap.com.pl.



Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

poniedziałek, 22 października 2012

Komplet na Chrzest Święty.

Koleżanka poprosiła mnie o zrobienie kartki na Chrzest Święty dla małej Emilki. Do kartki zrobiłam również pudełko.



Kartka i pudełko są zrobione na bazie różowego papieru z serii Pastelowa Rapsodia.

niedziela, 21 października 2012

Craftshow 2012

Wczoraj byłam w Krakowie na Craftschow 2012. I kilka zdjęć.

Najpierw było wielkie oglądanie i zakupy.




  
 

Potem rozmowy i fotka na stoisku Magicznej Kartki.


A to mój nadworny fotograf - Syn postanowił uwiecznić na fotografiach. Miks rzeczy z różnych stoisk.










A na koniec przyłączyłam się do robienia zawieszek na prezenty. Oczywiście zdjęć samych prac nie mam. Za dużo się działo.




A korzystając z okazji, że byliśmy w Krakowie odwiedziliśmy Ogród Doświadczeń i Sanktuarium w Łagiewnikach.






I jeszcze dwa zdjęcia, które zrobiła mi Agnieszka - Latarnia Morska.




Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

czwartek, 18 października 2012

środa, 17 października 2012

Serce dla Ciebie (290)


Dzisiaj prosta kartka w kształcie serca.


Ozdobiona zwijaną różyczką z koralikami w środku.


Napis dopełnia całości.

Kartkę zgłaszam na XVII wyzwanie CraftManii - kartka w nietypowym kształcie.


Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

wtorek, 16 października 2012

Zajęcia w ramach spotkań "Ludzi z pasją"

Dzisiaj byłam w Gimnazjum na spotkaniu "Ludzi z pasją". Na trzech lekcjach pokazywałam młodzieży jak można zrobić kartki.
Robiliśmy kartki na Boże Narodzenie.
Do dyspozycji był kolorowy papier, wstążki, wydrukowane napisy i kilka wykrojników.
Dzieciakom bardzo spodobała się praca na BigShocie.

Oto kilka prac, które powstały w ramach zajęć.













Chciałam Wam dzisiaj pokazać jeszcze trzy karteczki, które zrobiłam na zajęcia jako inspiracje, ale niestety tak sie komuś spodobały, że je na zajęciach ukradł.


Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.