O mnie
- aa_dorota
- Rybnik, śląskie, Poland
- Tworzenie jest moją pasją i rehabilitacją. Pozwala mi oderwać się od szarej rzeczywistości i wnieść światło w moje gasnące oczy. Ostatnio skupiam się na kulinariach i szydełkowaniu.
czwartek, 25 października 2012
STO LAT na schodkach
Zdjęcia dzisiaj są beznadziejne, ale nie potrafię zrobić innych przy tej pogodzie.
Kartka zrobiona jest według kursu na blogu CraftFun. Zmieniłam tylko trochę proporcje i kartka wyszła większa.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie #9 - kurs na kartkę schodkową.
Kartka jest w kolorach: granat, żółty, szary. Zgłaszam ją więc na wyzwanie kolorystyczne Anniko na Diabelskim Młynie.
Kartkę ozdobiłam dużą ilością szarych perełek w płynie.
Poza tym praca zawiera chorągiewki. Kwalifikuje się zatem na wyzwanie nr 13 - Chorągiewki na blogu Scrapek.pl.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
wtorek, 23 października 2012
Boże Narodzenie według mapki
Kartkę zrobiłam na bazie tyłu papieru Gwiazda Betlejemska ze scrap.com.pl. Te paseczki są w kolorach nieodparcie kojarzących się z Bożym Narodzeniem.
Dodałam wstążeczkę, serwetkę, quillingową śnieżynkę i embossingowane na gorąco gwiazdeczki.
Napis pochodzi od nieocenionej Jolagg.
Śnieżynkę zrobiłam zainspirowana pokazem Alicji na Craftshow 2012 w Krakowie. Dziękuję bardzo za pokaz i wiele cennych uwag i wskazówek.
Kartka powstała na Wyzwanie # 25 na blogu scrap.com.pl.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
poniedziałek, 22 października 2012
Komplet na Chrzest Święty.
Koleżanka poprosiła mnie o zrobienie kartki na Chrzest Święty dla małej Emilki. Do kartki zrobiłam również pudełko.
Kartka i pudełko są zrobione na bazie różowego papieru z serii Pastelowa Rapsodia.
Kartka i pudełko są zrobione na bazie różowego papieru z serii Pastelowa Rapsodia.
niedziela, 21 października 2012
Craftshow 2012
Wczoraj byłam w Krakowie na Craftschow 2012. I kilka zdjęć.
Najpierw było wielkie oglądanie i zakupy.
Potem rozmowy i fotka na stoisku Magicznej Kartki.
A to mój nadworny fotograf - Syn postanowił uwiecznić na fotografiach. Miks rzeczy z różnych stoisk.
A na koniec przyłączyłam się do robienia zawieszek na prezenty. Oczywiście zdjęć samych prac nie mam. Za dużo się działo.
A korzystając z okazji, że byliśmy w Krakowie odwiedziliśmy Ogród Doświadczeń i Sanktuarium w Łagiewnikach.
I jeszcze dwa zdjęcia, które zrobiła mi Agnieszka - Latarnia Morska.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Najpierw było wielkie oglądanie i zakupy.
Potem rozmowy i fotka na stoisku Magicznej Kartki.
A to mój nadworny fotograf - Syn postanowił uwiecznić na fotografiach. Miks rzeczy z różnych stoisk.
A na koniec przyłączyłam się do robienia zawieszek na prezenty. Oczywiście zdjęć samych prac nie mam. Za dużo się działo.
A korzystając z okazji, że byliśmy w Krakowie odwiedziliśmy Ogród Doświadczeń i Sanktuarium w Łagiewnikach.
I jeszcze dwa zdjęcia, które zrobiła mi Agnieszka - Latarnia Morska.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
czwartek, 18 października 2012
środa, 17 października 2012
Serce dla Ciebie (290)
Dzisiaj prosta kartka w kształcie serca.
Ozdobiona zwijaną różyczką z koralikami w środku.
Napis dopełnia całości.
Kartkę zgłaszam na XVII wyzwanie CraftManii - kartka w nietypowym kształcie.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
wtorek, 16 października 2012
Zajęcia w ramach spotkań "Ludzi z pasją"
Dzisiaj byłam w Gimnazjum na spotkaniu "Ludzi z pasją". Na trzech lekcjach pokazywałam młodzieży jak można zrobić kartki.
Robiliśmy kartki na Boże Narodzenie.
Do dyspozycji był kolorowy papier, wstążki, wydrukowane napisy i kilka wykrojników.
Dzieciakom bardzo spodobała się praca na BigShocie.
Oto kilka prac, które powstały w ramach zajęć.
Chciałam Wam dzisiaj pokazać jeszcze trzy karteczki, które zrobiłam na zajęcia jako inspiracje, ale niestety tak sie komuś spodobały, że je na zajęciach ukradł.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Robiliśmy kartki na Boże Narodzenie.
Do dyspozycji był kolorowy papier, wstążki, wydrukowane napisy i kilka wykrojników.
Dzieciakom bardzo spodobała się praca na BigShocie.
Oto kilka prac, które powstały w ramach zajęć.
Chciałam Wam dzisiaj pokazać jeszcze trzy karteczki, które zrobiłam na zajęcia jako inspiracje, ale niestety tak sie komuś spodobały, że je na zajęciach ukradł.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




