poniedziałek, 1 czerwca 2015

Komunijne pudełko dla chłopcaMaj się skończył, a ja mam jeszcze do pokazania komunijne pudełko dla chłopca. Na zewnątrz okleiłam pudełko "Błękitną Sonatą" z serii Pastelowa Rapsodia. Ktoś pamięta jeszcze te papiery?
Szkoda, że nie można ich już kupić. To był mój ostatni arkusz z tej serii.Na wieczku okolicznościowy napis i zembossowana na złoto hostia umieszczona na listkowej serwetce z Craft Passion w otoczeniu białych mini-różyczek.

A po wewnętrznej stronie wieczka koperta na pieniężny załącznik.


Środek pudełka to zielony/miętowy papier z UHK-owych pasteli.


A wewnętrzne ścianki wyglądają tak:
Błogosławieństwo ozdobione quilling'owymi konwaliami.Perełkowy różaniec z tekturkowym ozdobnym krzyżem, który zembossowałam na złoto.


Okolicznościowe życzenia.


Kompozycja okolicznościowych stempli zembossowanych przezroczystym pudrem i podklejonych na kosteczkach 3D.A środek ozdabia kielich 3D. Kielich pomalowałam złotą, perłową farbą i dodatkowo górę ozdobiłam brokatem w kleju. Hostia się szkli za sprawa przezroczystego pudru do embossingu.
A całość umieszczona w środku delikatnej ramki z masy MS i ozdobiona kwiatami.Pudełko zgłaszam na Wyzwanie Latarni Morskiej - edycja maj 2015.


Z serii LM użyłam:
- eksplodujące pudełko
- tusz do embossingu
- czarny tusz
- brązowy tusz
- zielony tusz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

5 komentarzy:

 1. Przepiękny środek pudełka:) Dziekuję za kolejną wyzwaniową pracę. Ja mam sporo tych papierów, jakoś leżą u mnie nietknięte.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne pudełko :) Pamiętam te papiery :) Mam jakieś resztki. Fajnie się z nimi pracowało. Najbardziej lubiłam biały menuet :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam do czynienia z tą kolekcja i już żałuje, bo jest piękna!
  A pudełko boskie, niesamowita precyzja wykonania :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...