sobota, 13 lutego 2016

Rękodzielnicy dla Roberta i nie tylko..


Dzisiaj trochę nietypowo.
Jak wiadomo Rękodzielnicy oprócz WIELKIEGO TALENTU maja również 
WELKIE SERCA!

Dlatego zapraszam Was do wzięcia udziału w akcji zbierania funduszy dla chorych neurologicznie dzieci. Każda przesłana praca jest na wagę złota!
Do akcji możecie się przyłączyć na Facebook'u, biorąc udział w TYM WYDARZENIU.Garść informacji (no może trochę więcej) dla tych, którzy nie korzystają z FB.


Kochani Rękodzielnicy o wielkich sercach!!!.
Zapraszam do wzięcia udziału w akcji przekazaniu swoich prac na licytację w celu zbiórki funduszy na rzecz Fundacji Medycyny Regeneracyjnej "Dar-Nadziei", która od lat zbiera pieniądze na terapię komórkami macierzystymi dla dzieci z chorobami neurologicznymi.

Pod opieką fundacji jest Syn moich znajomych,, który wygrał z sepsą, ale jej powikłania są bardzo poważne. Historię Roberta możecie przeczytać TUTAJ

Jego Rodzice walczą o przekształcenie terapii z fazy eksperymentalnej w badania niekomercyjne.
Oczywiście potrzebne są do tego pieniądze.

Na początku lutego Fundacja organizuje licytację "na żywo" -niczym w galerii - z przekąskami, zaproszonymi listownie uczestnikami itp.

Jeśli masz jakąś nadprogramową pracę lub zechcesz zrobić coś specjalnie na cel tej akcji, to organizatorzy, Rodzice i Dzieci będą bardzo wdzięczni.

Swoje DARY możecie przesyłać do końca stycznia na adres:prof. Marcin Majka
Zakład Transplantologii, 

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

ul. Wielicka 265, 

30-663 Kraków


Poniżej linki do niektórych z doniesień medialnych dotyczących naszej walki o zmiany legislacyjne i zgody dot. programu przeszczepów:


DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

1 komentarz:

  1. Nie mam fb, więc daję znać tutaj - wczoraj posłałam paczkę z pracami na podany adres (mieszkam wprawdzie w Krakowie, ale dokładnie na drugim końcu miasta, wiec prościej mi było posłużyć się pocztą :) ). Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...