środa, 4 maja 2016

Pasteleowe urodziny i kwiatyMajówkę rozpoczęłam sobotnim spotkaniem scrapowym w świetnym towarzystwie. Na dodatek miałam możliwość przetestowania nowych polskich wykrojników firmy APScraft.Na wcześniejszym spotkaniu zamarzył mi się wykrojnik do robienia margaretek. I już jest. Oczywiście musiała powstać z tymi kwiatkami kartka.
W komplecie są trzy rozmiary kwiatków, które można ze sobą dowolnie łączyć. Na kartce wykorzystałam najmniejsze kwiatki.


A kartka powstała z papierów Altair Art: Sunrise 04, Sunrise 03 i Sunrise 05. Kupicie je w Skarbnicy Pomysłów.


Czyż te margaretki nie są piękne? Ale ja nie jestem obiektywna, bo uwielbiam stokrotki, margaretki i wszelkie podobne kwiatki.
Na kartce wykorzystałam też literki z tagowego wykrojnika a APScraft.
I jeszcze kilka zdjęć kwiatków, które zrobiłam.
Najpierw margaretki - na górze zrobione z wycinanek o tym samym rozmiarze, a na dole połączenie małego i średniego rozmiaru.


Kolejny kwiat dostępny w APScraft to lilie - na razie zrobiłam tylko jeden kwiatek, ale na pewno pojawi się ich u mnie więcej. Wykrojnik też składa się z trzech części o różnych wymiarach. Ta lilia powstała z wszystkich rozmiarów wycinanek. Dodatkowo największy rozmiar posłuzył mi do wycięcia listków.W sklepie znajdziecie jeszcze jeden kwiatowy wykrojnik o 7 płatkach. Tutaj znajdziecie aż 6 rozmiarów wycinanek. U mnie jeszcze ten kwiatek nie doczekał się finalnego kształtu, ale zapewne niedługo się pojawi.
A na koniec pokażę Wam jeszcze różę. Nauczyła mnie ją robić specjalistka od ręcznie robionych kwiatów, czyli Bożena.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...