czwartek, 7 marca 2013

Gościnnie na blogu Silesian Craft


Dzisiaj chciałam przede wszystkim serdecznie podziękować ekipie Silesian Craft za zaproszenie mnie do gościnnego projektowania na marcowe wyzwania.
Przedstawiam kartkę sztalugową z okienkiem na pierwsze w tym miesiącu wyzwanie.
Na kartce musi pojawić się:
- ramka (użyta jako okienko)
- do wyboru: napis, obrazek lub zdjęcie
- dowolna ilość kwiatów, listków i gałązek
Szczegóły wyzwania są TUTAJ.


Kartkę zrobiłam na bazie papieru Spacer po wydmach ze scrap.com.pl, a obrazek wycięłam z arkusza Berek.Biały alfabet z tektury falistej również kupiłam w scrap.com.pl. Dodatkowo pociągnęłam go lekko białą farbą akrylową i nadałam mu kolor tuszem z serii Latarnia Morska. Na koniec cyferki wykończyłam turkusowym brokatem w kleju.


Magiczną wróżkę ze sklepu Crafty Moly pokolorowałam tuszami z serii Latarnia Morska, a następnie ozdobiłam brokatami w kleju - turkusowym i bezbarwnym.


Mała księżniczka wygląda z okienka zrobionego z ramki ze Scrapińca. Najpierw popaćkałam ją białą farbą akrylową , aby nadać jej niejednolitą fakturę. Potem pobawiłam się kilkoma kolorami tuszów z serii Latarnia Morska, aby nadać jej lekkiego, wiosennego kolorytu. Na to wszystko powędrował Glossy Accents nadając jej szklistego szlifu. Brzegi ramki ozdobiłam turkusowym brokatem w kleju.
A nad ramką rozwija skrzydła kilka miniaturowych motylków.


Górę kartki i dolne "łączenie" ozdobiłam kilkoma perełkami w płynie.


Jak to u mnie nie obyło się bez kwiatków. Wycięłam je dziurkaczem, potuszowałam brzegi i lekko wytłoczyłam podnosząc ich płatki. Środki kwiatków ozdobiłam perełkami w płynie. Dodatkowo bukiecik uzupełniają szyszki ze sklepu Crafty Moly i kilka wykrojnikowych listków..
Bukiecik ułożyłam na dolnym składaniu kartki, tak aby tworzył całość.

Mam nadzieję, że trochę Was zainspirowałam.
Zapraszam na wyzwanie.


Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...