O mnie

Moje zdjęcie
Rybnik, śląskie, Poland
Tworzenie jest moją pasją i rehabilitacją. Pozwala mi oderwać się od szarej rzeczywistości i wnieść światło w moje gasnące oczy.

piątek, 4 października 2013

18-nastkowa dla chłopaka (570)Kartkę z taką grafiką już robiłam (TU), ale w trochę innym stylu.

Ta powstała na zimowym papierze z UHK-owego zestawu Winter is coming.
Jeden papier, a może zyskać kilka różnych kolorów.


Cyferki ze scrap.com.pl potraktowałam fioletową mgiełką z 13@rts. Stempel odbiłam czarnym tuszem i ozdobiłam szklanymi łezkami.


Obrazek pokryłam glossy accents nadając mu szklana powłokę.


Kluczyk do dorosłości pochodzi od SZMEKA.


A z kolorystycznym przerobieniem papieru troche się bawiłam.
Spodnią część potuszowałam tuszami z serii Latarnia Morska: najpierw czarnym, potem fioletowym i na koniec miedzianym. A potem za pomocą mokrej chusteczki nałożyłam fioletową mgiełkę. i ponownie poprawiłam miedziane tuszowania. Kolor mi się spodobał, bo w rzeczywistości nie jest jednoznaczny.

Wierzchnią część tła potraktowałam fioletową mgiełką. Ale nie psikałam nią bezpośrednio na papier, tylko na mokrą chusteczkę. A potem wcierałam ją w papier. Ta część pozostała jaśniejsza.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie u SZMEKA - Świąteczne papiery idealne na każdą okazję.Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

2 komentarze:

  1. Osobiście bardziej podoba mi się ta stylizacja, fajna grafika, kolory zdecydowanie moje, nie za słodka jak dla faceta, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy pomysł, fajne wykonanie. Odrobina pikanterii dodaje tej kartce uroku. Ciekawy efekt osiągnęłaś tuszując papier popsikaną chusteczką, muszę ten sposób wypróbować!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...