O mnie

Moje zdjęcie
Rybnik, śląskie, Poland
Tworzenie jest moją pasją i rehabilitacją. Pozwala mi oderwać się od szarej rzeczywistości i wnieść światło w moje gasnące oczy.

poniedziałek, 28 października 2013

Wędrujący albumWreszcie udało mi się skończyć mój wędrujący album. Dzień wysyłki zbliża się wielkimi krokami, a ja z przygotowaniami byłam w lesie.
Album powstał na wędrującą zabawę w grupie SCRAP na Fb.

Najpierw miałam pomysł, żeby wędraś nosił tytuł "Dziecko we mnie", ale okazało się, że sama nie mam pomysłu na własny wpis i zmieniłam tytuł na "Moje kwiaty".

A teraz będzie sporo zdjęć.

Bazą okładki jest tektura oklejona papierem Słoneczny pokój ze scrap.com.pl.


Przestrzennym elementem jest quillingowy kwiat na wycinankowej serwetce w towarzystwie kilku listków.Literki do tytułu wycięłam z arkusza z alfabetem z Magicznej Kartki.


Na środku okładki, za pomocą maski ze scrap.com.pl, wykonałam damaskowy motyw.
Najpierw nałożyłam gel medium, a potem posypałam szklanymi mikrokulkami ze sklepu 13@rts.
A koloru dodałam im farbkami.


W rogu umieściłam  koralikowy motyw na przeźroczystych kropelkach.


Na okładce znalazły się również krople wody. Wykonałam je za pomocą kleju, a jak wyschły, to lekko podbarwiłam je farbą.

W środku też znalazły się papiery ze scrap.com.pl: Sukienka w groszki i Słoneczny pokój.Swoje wakacyjne zdjęcie oprawiłam w kwiatuszkowy wianek. Kwiatki wycięłam dziurkaczem i potuszowałam na pomarańczowo. Podobnie jak brzegi papieru.
Tutaj również znalazły się kropelki, tym razem rosy.


A to już nawiązanie do tematu albumu i moich ulubionych kwiatów: stokrotek, ewentualnie moga być margaretki.Na dole kilka stemplowanych kwiatuszków.


I jeszcze wycinankowy motyw, równiez kwiaty.


Na tylnej okładce jest miejsce na wizytówki. Literki pochodzą z alfabetu ze scrap.com.pl, a kwiatuszki postęplowałam tuszami z serii Latarnia Morska.Na tylnej okładce powtórzony damaskowy motyw. Tym razem wytłoczony i lekko potuszowany.

Z racji kropel pojawiających się na okładce pracę zgłaszam na Wyzwanie #37 - wyzwanie z kroplą oczywiście w scrap.com.pl.Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...