wtorek, 20 listopada 2012

Skrzydlaty tag na kartce


 Na początek przepraszam za jakość zdjęć. po pierwsze nie umiem fotografować fioletów, a po drugie z lampą błyskową jest to chyba niewykonalne.Najpierw powstał tag na wyzwanie wg kursu nr 1 na blogu Scrap ścinki. Ja z moich skrawków wybrałam paseczki w kropeczki w fiolecie. Bazę taga zrobiłam z tekturki z pudełka z herbatą - tworzą swego rodzaju przekładki.


Od spodu przykleiłam potuszowane skrzydła motyla, które dodatkowo pokryłam Glossy accents.Kwiatki dostałam kiedyś od Viol - teraz były jak znalazł.Na kwiatkach przysiadł ażurowy motylek. Dodałam jeszcze kilka koprowych wycinanek.


A potem tag został ozdobą główną kartki imieninowej.Kartkę zgłaszam na wyzwanie Zainspiruj się - Motyle na blogu Pomorskie Craftuje. Inspiracją jest piosenka Maryli Rodowicz.

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ładna kompozycyjnie i kolorystycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przejmuj się. Ja też mam zawsze problem z fotografowaniem fioletów. Nie wiem co ten mój aparat robi, ale zazwyczaj wychodzi mi niebieski/granatowy ;)
  Tag jest uroczy :) Fajnie, że od razu znalazł miejsce na karteczce :) Dziękuję za udział w Wyzwaniu wg kursu na Scrap-Ścinkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mmm, jak romantycznie, kwiaty, motyle... Cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kwiecisty tag :) A fiolety faktycznie są trudne do fotografowania :)
  Dziękujemy za udział w ścinkowej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak czy inaczej ..piękne te kwiatuchy. Dziękuję za udział w zabawie SCrap-Ścinek:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tag jest prześliczny. A zrobienie dobrych zdjęć w listopadzie jest naprawdę niełatwe. Dziękujemy za udział w ścinkowej zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 7. o tak, fiolet jest trudnym kolorem do sfotografowania, Tobie się udało! Miło nam, że wzięłaś udział w tagowym wyzwaniu na blogu Scrap Ścinki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne kolory i piękny skrzydlaty tag :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...