sobota, 9 maja 2015

II Papiorzany Comber

Moja subiektywna relacja z cudnego wydarzenia w Katowicach, czyli II Papiorzanego Combra. Na to wydarzenie czekam cały rok, bo nie mam możliwości, aby jeździć na inne zloty.
Atmosfera cudnie twórcza i wesoła. Okazja do nauczenia się nowych technik, zabawy, spotkań i zakupów,


Na samym początku Zlotu wypatrzyła mnie ekipa Craft Passion. Zauważyły, że na moim identyfikatorze są literki z ich wykrojników. A wykrojniki maja cudne. Koło stoiska krążyłam kilka razy, aż zdecydowałam się na zakup kolejnego zestawu wykrojników chorągiewek. Na żywo zachwycił mnie jeszcze bardziej niż na zdjęciach wykrojnik serwetka, ale portfel już świecił pustkami. Dostałam jednak zestaw wyciętych juz serwetek.
Serdecznie dziękuję. To był super początek Zlotu.
A potem z Ludmiłą i Jolą zaczęłyśmy "okupację" miejsc przy stole do pokazów. Podobno w przyszłym roku będzie można sobie zarezerwować takowe miejsca za niewielką opłata na cały dzień. :-)
I czas na pierwszy pokaz w wykonaniu Ani - Lewej Rączki scrap.com.pl. Pokaz dotyczył embossingu na gorąco. Ale jego atrakcją były zawody. Jedne polegały na szybkim postarzeniu brzegów papieru za pomocą nożyczek i brązowego tuszu, a w drugich trzeba było sie wykazać umiejętnością szybkiego i precyzyjnego stemplowania.
Była adrenalina, zabawa i śmiech.

Kolejne atrakcje zapewnił nam sklep Retro Kraft Shop. W ramach make&take robiliśmy dwulicowy tag. A praca nad nim przebiegała tak.
Na pokazie Agaterii nauczyliśmy się precyzyjnie i dokładnie oklejać okładki przepiśników.


A kolejny make&take rozpoczął się od prezentacji Oli ze sklepu Przyda się! Pokaz dotyczył narzędzi firmy Fiskars. A potem tworzyliśmy tag z dziurką korzystając z tych narzędzi.


Na koniec znowu spotkaliśmy się z Agaterią na kolejnym make&take. Tym razem robiliśmy kolażowy tag. I tutaj się zagapiłam i nie zrobiłam zdjęć przy pracy.
A tagi naszej trójki wyglądają tak.


A w najbliższym czasie będę pokazywała moje prace na zlotowe konkursy.

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

1 komentarz:

  1. Dorotko, ja mam Cię na zdjęciu przy pracy! i to jak - pracujesz pilnie ;) ale miałaś intensywny dzień! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...