wtorek, 28 lutego 2017

Rękodzielnicy dla Roberta i nie tylko..po raz drugi


Dzisiaj trochę nietypowo.
Jak wiadomo Rękodzielnicy oprócz WIELKIEGO TALENTU maja również 
WELKIE SERCA!


Dlatego zapraszam Was do ponownego wzięcia udziału w akcji zbierania funduszy dla chorych neurologicznie dzieci. Każda przesłana praca jest na wagę złota!
Do akcji możecie się przyłączyć na Facebook'u, biorąc udział w TYM WYDARZENIU.Garść informacji (no może trochę więcej) dla tych, którzy nie korzystają z FB.Kochani Rękodzielnicy o wielkich sercach!!!.
Zapraszam do ponownego wzięcia udziału w akcji przekazaniu swoich prac na licytację w celu zbiórki funduszy na rzecz Fundacji Medycyny Regeneracyjnej "Dar-Nadziei", która od lat zbiera pieniądze na terapię komórkami macierzystymi dla dzieci z chorobami neurologicznymi.

Pod opieką fundacji jest Syn moich znajomych,, który wygrał z sepsą, ale jej powikłania są bardzo poważne. Historię Roberta możecie przeczytać TUTAJ.

Jego Rodzice walczą o przekształcenie terapii z fazy eksperymentalnej w badania niekomercyjne. Walka ta małymi kroczkami posuwa się do przodu.
Oczywiście potrzebne są do tego pieniądze.

W najbliższym czasie - prawdopodobnie na przełomie lutego/marca 2017 majś ruszyć spoty telewizyjne nagłaśni9ające cała akcje. Jej dobrym duchem jest aktorka Julia Kamińska.
W tym samym czasie Fundacja ruszy z licytacjami zgromadzonych darów.

Jeśli masz jakąś nadprogramową pracę lub zechcesz zrobić coś specjalnie na cel tej akcji, to organizatorzy, Rodzice i Dzieci będą bardzo wdzięczni.
W ubiegłorocznej akcji PODAROWALIŚCIE KOCHANI RĘKODZIELNICY wiele serca i cudownych prac.

Swoje DARY możecie przesyłać do końca lutego 2017 na adres:prof. Marcin Majka 
Zakład Transplantologii, 
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
ul. Wielicka 265, 
30-663 Kraków


Można też dokonać wpłaty na konto:
Bank PEKAO S.A. II o/Kraków
09 1240 1444 1111 0010 5752 0503 w tytule wpisując "Darowizna dla Fundacji" .Poniżej linki do niektórych z doniesień medialnych dotyczących naszej walki o zmiany legislacyjne i zgody dot. programu przeszczepów:


DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...