O mnie

Moje zdjęcie
Rybnik, śląskie, Poland
Tworzenie jest moją pasją i rehabilitacją. Pozwala mi oderwać się od szarej rzeczywistości i wnieść światło w moje gasnące oczy. Ostatnio skupiam się na kulinariach i szydełkowaniu.

wtorek, 27 lutego 2018

Grudniownik 2018 - luty


Nadeszła pora na kolejną odsłonę mojego pierwszego grudniownika. W lutym tworzymy dwie kolejne karty. Wszystkie karty można zobaczyć TUTAJ.
Moje oczywiście ozdobiłam papierami z kolekcji Festive Bells Altair Art.


W 2018 roku adwent zaczyna się w niedzielę 2 grudnia. Inka zaproponowała więc zrobienie karty rozpoczynającej ten okres. 
Ponieważ mój album ma mały format, na każdy dzień przeznaczyłam dwie sąsiadujące ze sobą strony. Na pierwszej znalazł się chorągiewkowy napis oraz wieniec adwentowy. U mnie bardzo prosty i raczej do powieszenia na ścianie lub drzwiach, niż do położenia na stole.
Druga strona przeznaczona jest na zdjęcie dekoracji adwentowej. Tutaj również znalazł się napis z literek wyciągniętych z chorągiewek.
Z założenia miało błyszczeń i błyszczy.


Moją adwentową kartkę z grudniownika zgłaszam na Wyzwanie #41 "Z wiankiem" na blogu ScrapAndMe.
Trzeci dzień upłynie nam pod hasłem kopert i skrytek. Nożna w nich zmieścić znalezione skarby lub schować ważne informacje. U mnie każda z kart jest już schowkiem, bo ma kieszeń otwartą z góry lub z boku. Tutaj dokleiłam jeszcze dodatkową kopertę. Jest to zwykła koperta oklejona papierem i przyklejona do bazy.

Już teraz wiem, że znajdą się w niej opisy symboli i tradycji adwentowych. Bardzo zainspirowała mnie do tego Inka, przesyłając nam informację o znaczeniu i symbolice świec na wieńcu adwentowym. Te informacje na pewno się tutaj znajdą i zmobilizują mnie do poszukania jeszcze innych.


Napisy wycięłam banerkiem M od APScraft.
I jakiś akcent błyszczący musi być.Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

14 komentarzy:

 1. I teraz wiem, skąd jest ten banerek. ;-)
  świetne grudniownikowe przygotowania! pasują do klimatu za oknem. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie przedstawiłaś kartę adwentową. Ja mam z nią problem.

  OdpowiedzUsuń
 3. NO! pięknie sobie przygotowałaś i zaplanowałaś te dwa dni grudnia! Jak ja bym już chciała zobaczyć taki cały wypełniony! musimy poczekać! Świetnie wiedzieć, że coś się przydało z tej mojej pisaniny, sama dowiedziałam się sporo ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie przygotowane strony, nie zabrakło świątecznych akcentów a piękny napis podkreśla jakie to dni nadchodzą. Wspaniały wykrojnik.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo klimatyczny grudownik, u nas dziś za oknem śnieg ( jest to niecodzienne zjawisko w Irlandii ) więc taki grudownik jak najbardziej na czasie :) Dziękuję za zabawę z produktami Altair Art. Również za udział w zabawie z produktami APScraft. Pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne strony, zapowiada się piękny, klimatyczny grudniownik :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejne piękne strony, już się nie mogę doczekać całości :)
  Dziękuję za wspólna zabawę z APScraft :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetnie się zapowiada ten grudniownik ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super :) Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu sklepu "ScrapAndMe"

  OdpowiedzUsuń
 10. Wieniec ze świecą robią wrażenie! Słodkie są te strony,takie prawdziwie świąteczne!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo elegancko wyglądają dodatki z brokatowego papieru, no i niesamowicie podoba mi się wieniec:) Już lecę szukać takiego wykrojnika:)

  OdpowiedzUsuń
 12. szalejecie z tym Bożym Narodzeniem :) pięknie ozdbiłaś strony :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...