poniedziałek, 5 grudnia 2011

Warsztatowe "Babskie Święta" (100)

W sobotę w Bielsku=Białej odbył się festiwal "Babskie Święta". Ja zapisałam się na dwa warsztaty w ramach Akademii Dekoracji i Prezentów.

Pierwszy warsztat prowadziła Magda, która uczyła nas jak wykonać "Atłasowe bombki". Tak wyglądałam przy pracy (ze względu na słabe oświetlenie zdjęcia fatalne).

 

A tak wygląda moja pierwsza karczochowa bombka. Nie do końca jest w takich kolorach jak chciałam, ale było te same wstążki cieszyły się popularnością i niektórych zabrakło.

Drugi warsztat pt. "Ręcznie robione kartki" prowadziły Agnieszka i Ania, a warsztaty sponsorował sklep scrap.com.pl.
Każda z uczestniczek dostała po trzy papiery: Zimowe okienko. Śnieżna zamieć i Sweterek od babci z serii "Zimowa Bajka". Do tego ćwieki, klej, dziurkacze, kwiatki, wycięte gałązki i świąteczne stemple.

Moja kartka prezentuje się tak:
Zostało nam trochę czasu, więc zrobiłyśmy jeszcze bileciki. Pierwszy raz miałam możliwość skorzystania z zestawu dziurkaczy do wycinania ramek.
Jak do tej pory nie odważyłam się postarzać papierów przy robieniu kartek. Teraz wiem już jak to robić i nie boję się zastosować.

Serdecznie dziękuję za fajną zabawę prowadzącym i pozostałym uczestniczkom.

A pierwszą fotorelację z festiwalu można zobaczyć TUTAJ.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

2 komentarze:

  1. Od razu poznałam tę kartkę na stronie Wyszpiegowanych :D Cieszę się, że warsztaty się podobały :)

    OdpowiedzUsuń
  2. i ja poznałam kartkę :D z dziurkaczami to ja się nie mogę rozstać więc bardzo się cieszę, że nadarzyła się okazja nimi podzielić :) ja również świetnie się bawiłam, pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...