niedziela, 21 czerwca 2015

Podziękowanie


Koniec roku za pasem, to i podziękowań nadchodzi czas. W tym roku szczególne, bo mój Syn kończy podstawówkę!
I wyjątkowo w tym roku nie zrobiłam podziękowań dla wszystkich nauczycieli, bo nie zdążyłam.


A to jest podziękowanie dla szczególnej Nauczycielki. Nauczycielki przez olbrzymie "N", z pasją, zaangażowaniem, poświęceniem, wyrozumiałością, oddaniem i serdecznością.
Odkryła matematyczny talent mojego Syna i "zaopiekowała" się Jego pasją do liczb. Przez trzy lata współpracy osiągnęli wiele dużych sukcesów. I dzięki Niej Młody nie nudził się na lekcjach matematyki.
Do kompletu będzie taki bukiecik.


Podziękowanie jest w formie mini-albumu. Okładki okleiłam cudnym papierem Holy Mountains 05/06 z Altair Art. A literki to papier Jungle/Meadow.Jak to u mnie bywa, nie mogło zabraknąć kwiatków.


Swoje miejsce znalazł tutaj również kawałek sznurka w formie podwójnej kokardki...


... i motylki jako kropki nad l.


A w środku znalazły się zdjęcia z trzech ostatnich lat. Po jednym z każdej klasy. Nie mogło też zabraknąć podziękowań.Tak było w klasie IV.

Tekst podziękowań napisała dla mnie Goga.Jeszcze raz serdecznie dziękuję.


I czas na klasę V.


A na zakończenie klasa VI. Udało się zdobyć zdjęcie Młodego z Nauczycielką.Pracę zgłaszam na wyzwanie w ramach Weekendowego Blog Hop !!! na blogu Papelii. Po odwiedzeniu blogów projektantek odczytałam hasło "PAPELIA" i zebrałam wytyczne do pracy: kwiat (papier w róże i kwiatowa kompozycja na okładce), klej (wszystko klejone Magikiem, bo na kosteczkach byłoby za grube), motylki (jako kropki nad "l" na okładce), stempel (rozetka i napisy to odbite i zembossowane stemple), papier (papierów jest tutaj całe mnóstwo), sznurek (podwójna kokartka przy kwiatowej kompozycji), tusz (brązowym tuszem postarzałam brzegi, a bezbarwnym odbijałam stemple).


Użyłam tutaj kilku produktów z serii Latarnia Morska: ornamentową ramkę, tusz do embossingu, brązowy tusz. Pracę zgłaszam więc na Wyzwanie Latarni Morskiej - edycja czerwiec 2015.Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

5 komentarzy:

 1. świetny pomysł- podziękowanie i pamiątka w jednym.
  Dziękuje za udział w zabawie Papelii
  Z pozdrowieniami- Ewa z DT

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna praca i jaka pracowita, dziękuję za udział w zabawie Papelii

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe podziękowanie, świetne zdjęcia w środku! Dziękuję za udział w blog hopie Papelii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest świetny :)
  Dziękuję za udział w zabawie Fan Miesiąca AltairArt :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...