wtorek, 7 lipca 2015

Ścinkowa kartka


Po długiej przerwie ruszyły ścinkowe wyzwania. Cieszę się bardzo, bo zmobilizuję sie do wykorzystywania ścinków i nie będą mi zalegały w pudełku.


Na Wyzwanie KOLORY #1 na blogu Scrap-ścinki zrobiłam mietową kartkę z ukwieconym oknem. Trochę sie obawiałam, czy znajdę tyle kawałków papieru na wykonanie tła, ale mi się udało i nie musiałam kombinować z innym papierem. A jego resztki miałam po zrobieniu tego albumu.


Mini-kwiatki zrobiłam własnoręcznie ze ścinków żółtego i różowego papieru. Brzegi lekko im potuszowałam i dodałam pręciki jako środki. Na tej kartce jest około 40 kwiatków.


Napis udało mi sie wyciąć z ciemniejszego papieru, a z reszty wycięłam listki. Dzięki dwustronności papieru zyskałam dwa odcienie listków.Kartkę zglaszam również na Wyzwanie #14 - M jak Miętowy na blogu Kartkowe ABC.A na blogu Przyda się! rozpoczęło się Wyzwanie lipcowe. Trzeba użyć jednego z podanych kolorów jako dominującego oraz przypisanego do niego elementu. Ja wybrałam kolor zielony + tekturkę/drewienko.Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

6 komentarzy:

 1. Piękna kartka, bardzo pomysłowa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się kompozycja, a bukiet to iście benedyktyńska robota :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wykorzystane ścinki :) Fajne kwiatuszki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna, bardzo ścinkowa praca.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu.
  Bożena DT Scrap-ścinki.

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem pod wrażeniem kwiatuszków! szacun :) piękna praca! dziękujemy za udział w wyzwaniu scrap-ścinków! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...