O mnie

Moje zdjęcie
Rybnik, śląskie, Poland
Tworzenie jest moją pasją i rehabilitacją. Pozwala mi oderwać się od szarej rzeczywistości i wnieść światło w moje gasnące oczy. Ostatnio skupiam się na kulinariach i szydełkowaniu.

środa, 8 grudnia 2021

Rogate tagowanie 2021 - grudzień (bis na bis) (2310)


Dzisiaj przedstawiam Wam serie czterech tagowych kartek na grudniowe wyzwanie na Rogatym blogu. Wszystkie powstały na bazach wyciętych z papieru wizytówkowego. Składają się z dwóch warstw papieru podklejonych taśmą piankową 3d
Wykorzystałam papiery ze światecznych kolekcji od Altair Art - Festive Bells i Skarbnicy Pomysłów - Festive Cats - Świąteczne koty.
Na każdej kartce znalazła sie tekturka z Matką Boską z Dzieciątkiem, małe gwiazdki i napis.Na pierwszej kartce połączyłam deski z papieru Festive Bells 03 z bordowymi gwiazdkami z papieru Świąteczne koty 10.
Druga kartka powstała bordowego papieru w kropki Festive Bells 06 z zielonym papierem z motywem gałązek Festive Bells 03.
Trzecia kartka to połączenie delikatnego papieru w gwiazdki Świąteczne koty 08 z wyrazistą zielenią w kropki z papieru Festive Bells 04.
A ostatnia kartka jest kolorystycznym odwróceniem poprzedniej. Na zielonym papierze w kropki Festive Bells 04 znalazły się delikatne gwiazdki z papieru Świąteczne koty 08.


Tutaj znalazł się inny, świąteczny napis.Moją calą kolekcje kartek tagowych lub z tagami zrobionych w tegorocznej zabawie na Rogatym blogu można zobaczyć TUTAJ.

A kartki zgłaszam na Wyzwanie 12/2021 na blogu Altair Art.


Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

6 komentarzy:

 1. Wszystkie mi się podobają, ale szczególnie ta w kropeczki! Mam te papiery, ciągle niewykorzystane. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie urzekły czerwony i zielony, tylko sznureczków brakuje 😁Dziękujemy za udział w wyzwaniu Altair Art.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe zawieszki . Dziękuję za udział w wyzwaniu Altair Art. Pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne, świąteczne. Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sliczny zestaw tagusiowych karteczek 🥰😍💕❤

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...