sobota, 26 marca 2016

Z gałązką...Miała przyjść na Święta słoneczna wiosna, a tu za oknem ponuro i deszcz. To ja dzisiaj przedstawiam lekko ukwieconą kartkę zrobioną z zimowych papierów.


Kartka powstała ze świątecznego papieru Anielska Symfonia 02 z Magicznej Kartki. Ptaszek i motyl pochodzą zaś z arkusza dodatków - Rajski Ogród 10. Kwiatki też wycięłam z jakichś resztek magicznych papierów. W związku z tym kartka wędruje na Wyzwanie marcowe - Pozegnanie zimy: wiosenna praca z zimowych papierów.Oprócz tego, że papier sam w sobie ma delikatny wzór koronki, to dodałam jeszscze trochę swojej koronki, jako warstwę oddzielającą papier. Praca wędruje też na Wyzwanie #13 - Koronki, koroneczki... na blogu SnipArt.Ta ranka jest z białego papieru, ale potraktowałam ją własnoręcznie stworzoną miksturą. W jej sklad weszła: satynowa pasta perłowa, magiczny puder (kupione w Essy-floresy), klej magic, woda i brązowa mgiełka.


A jak wiosna, to i kwiatki wycięte dziurkaczem i ozdobione perełkami w płynie. Chyba najprostsze na świecie do zrobienia. Jest ich więcej niż 3, więc pracę zgłaszam na Wyzwanie * 3 - praca z co najmniej 3 kwiatkami na blogu Scraping by Pola.
Dodanie większej ilości magicznego pudru spowodowało lekkie popękanie wyschniętej struktury.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

5 komentarzy:

 1. śliczna! dziękuje za udział w moim wyzwaniu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalna kartka, to okienko z ukwieconą gałązką jest cudne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Superowa karteczka :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu Snip Art

  OdpowiedzUsuń
 5. "Najfajniejsza praca 2016 roku"

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...