środa, 20 lipca 2016

Album - notatnik na ŚDM (1)Od dzisiaj bedziemy gościć dwójke nastolatków ze Slowacji, którzy przyjechali na Światowe Dni Młodzieży. Z tej okazji postanowiłam zrobic dla Nich małe albumiki na wspomnienia z tego szczególnego czasu. Z jednej strony jest miejsce na wklejenie zdjęć i innych pamiątek z pobytu, a zakładka i druga strona to miejsce na zapiski.


Pierwszy album powstał z kolekcji Amerigo Vespucci z Magicznej Kartki. Lubie sporo kolekcji MK, ale ta skradła moje serce od pierwszego wejrzenia. Na projekty wspomnieniowo - podróżnicze jest idealna. W albumie wykorzystałam naprzemiennie obie strony papieru, ta wyraźna i bardzo subtelną.

Album zgłaszam na Wyzwanie lipcowe - moja ulubiona kolekcja Magicznej Kartki.Logo ŚDM umieściłam w ramce z tej samej kolekcji. Dlatego album wędruje również na Wyzwanie # 47- FRAMES w Crafty Moly.Okładkę i ramkę ozdobiłam delikatnym stemplem z zygzakowatym przeszyciem. Praca wędruje równiez na Wyzwanie # 9 - Praca nie-kartkowa z użyciem stempla w Świecie Stempli. Dodatkowo tego samego stempla użyłam wewnątrz albumu na zakladkach.
Wewnętrzne karty są pozostawione bez dodatkowych zdobień. Podobnie jak na okładce, na każdej stronie, użyłam banerka wyciętego wykrojnikiem z APScraft. Jest to idealne miejsce na wpisanie daty, miejsca lub jakiegoś przewodniego słowa.


No i jeszcze okładka.


Mam nadzieję, że chłopakom się przydadzą prezenty w takiej formie.

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

6 komentarzy:

 1. Super!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Crafty Moly.

  OdpowiedzUsuń
 2. swietny albumik. dziekuje za udzial w wyzwaniu Crafty Moly.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna praca, śliczne wykonanie !Dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki.Pozdrawiam -Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny notes, bardzo fajnie wykorzystałaś tutaj podróżniczą kolekcję. :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo Dorota za pomysł! Z pewnością Twoi goście będą ten pobyt wspominać przez wiele lat, a album bedzie dla nich wspaniałą pamiątką. Dziekuję za udział w wyzwaniu Świata Stempli.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...