niedziela, 28 kwietnia 2019

Księga gości i kartka w pudełku - gościnnie w APScraftDzisiaj zapraszam Was na moją inspirację na blogu APScraft. Z tej okazji przedstawiam Księgę Gości i kartkę urodzinową w pudełku.
Komplet ten powstał na 85-te urodziny pewnej dostojnej Babci.Księga gości powstała na bazie gotowego albumu do wklejania zdjęć. W środku każdą kartę ozdobiłam narożnymi ornamentami wyciętymi z papieru ATF/Passion marki Altair Art (niestety nie zrobiłam zdjęć). Tym samym papierem, jego jaśniejszą strona okleiłam wewnętrzne okładki księgi.


Księge pomalowałam czarnym gesso. Potem za pomocą gel medium nakleiłam drobne i większe mikrokulki od APScraft.


Potem w ruch poszły APScraftowe woski: bordowy, fioletowy, srebrny, zielony, turkusowy i białe złoto. Na tak przygotowana bazę przykleiłam napis wycięty z papieru Nightfall 06 marki Altair Art. Dodatkowo jego kolor lekko podkreśliłam bordowym woskiem od APScraft. Chorągiewki wycięłam alfabetowym wykrojnikiem od Craft Passion.


Różowo-bordowy bukiet wykonałam z własnoręcznie zrobionych kwiatów z foamiranu. Uzupełniłam tę kompozycję liściem 2 wyciętym z zielonej pianki.


Bordowy wosk od APScraft znalazł sie również na brzegach kart.


Do kompletu powstała kartka urodzinowa. Umieściłam ją w pudełku, ponieważ wyszła mi bardzo przestrzenna.


Komplet powstał z papieru ATF/Passion marki Altair Art. Uwielbiam łączyć obie strony tego papieru na pracach.Ponieważ kartka jest zrobiona "na bogato" pudełko z okienkiem ozdobiłam bardzo minimalistycznie. Bordowy papier i różowy kwiat z foamiranu.
Do zrobienia kartki wykorzystałam takie same kwiaty z foamiranu jak na Księdze. Oczywiście nieco mniejsze. Podkleiłam je liściem2 od APScraft.
Do zrobienia napisu wykorzystałam literki ze środka chorągiewek. Imię dodatkowo podkleiłam banerkiem M.

I na koniec jeszcze raz całość.Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.
Zapraszam również na mojego fanpejdża.

9 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i zostawiony ślad...